Karmy dla psów z zaburzeniami – którą kupować?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Marka Pedigree od lat zajmuje się produkcją karm dla piesków. Razem z żądaniami kupujących w ich propozycji można odszukać karmy dla dużych piesków, a także i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi to szczególnie znaczące dlatego, że zapotrzebowanie na mikroskładniki żywieniowe szczeniąt oraz czworonogów dorosłych wyraźnie się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które składniki odżywcze uzupełnia? W owym artykule postaramy się odpowiedzieć na niniejsze zagadnienia i dodatkowo przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree opracowała dwa rodzaje żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o owe główne w kolekcji firmy odnajdziemy 4 warianty karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras piesków i 3 rodzaje żywności dedykowane dla psów ras miniaturowych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została stworzona przez zbiór wykształconych ekspertów z wiedzą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najodpowiedniejszy rozkwit. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięso z kurczaka i także ryż, które są idealne dla łagodnych żołądków młodych piesków. Ponadto karmy Pedigree junior wzbogacona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie gwałtownego wzrostu. Obok atutów odżywczych warto również wspomnieć o atutach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jednymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Obejmuje zboża, znaczącą ilość mięsiwa (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód oraz cynk.
kup specjalistyczne karmy dla psów tu https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej marka proponuje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli zarówno karma Pedigree w puszce lub w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kąski zanurzone w galaretce, która usprawnia przyswajanie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temu żywność jest nie jedynie pyszna, lecz również zdrowa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior ma składniki odżywcze odpowiedzialne za silne oraz zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), podnoszące odporność (witamina E plus minerały) i pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Streszczając propozycja firmy Pedigree w obszarze karm dla szczeniąt jest nieco liczna, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ jest w kilku smakach). Nadto są to karmy wytworzone przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i jeszcze polepsza swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim i lekarzy z jakimi kooperuje. Dzięki temuż są to karmy perfekcyjnie przystosowane do potrzeb intensywnie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.